نتایج جستجو برای عبارت :

با بوت کمپ های برنامه نویسی درس کلاب یادگیری خیلی آسون شده.

کلاب بازی و استخر در شیراز
امروزه اختصاص دادن زمانی به تفریح و سرگرمی در بین تمام افراد اهمیت ویژه ای پیدا کرده است. در این میان بازی های شاد و مهیج مخصوصا در بین جوانان، نوجوانان و کودکان بسیار پرطرفدار است.
کلاب بازی محیطی برای بازی و تفریح برای همه گروه های سنی فراهم می کند و حتی می توان به صورت خانوادگی نیز از کلاب های بازی استفاده نمود که به همین دلیل بسیار فراگیر شده است. در کلاب بازی می توانید در محیطی خانوادگی روزی سرشار از شادی و خنده
سایت قسطی کلاب به عنوان بزرگترین سایت فروش اقساطی کالا در ایران توانسته است با فروش اقساطی کلیه لوازم خانگی توجه مردم بیشتری را به خود جلب نماید.
برای خرید اقساطی انواع لوازم خانگی می توانید به سایت قسطی کلاب مراجعه نموده و بهترین لوازم خانگی را خریداری نمایید. در سایت قسطی کلاب انواع برندها نظیر سامسونگ، بوش، اسنوا و... را می توانید خریداری نمایید.
درس کلاب یک وبسایت آموزشی است که دوره های پروژه محور تولید می کند.کمبود دوره هایی که به دانشجو کمک می کند تا مهارت خود را از طریق یک پروژه واقعی بهبود ببخشد باعث شد تا ایده ایجاد این وبسایت شکل بگیرد.دوره های پروژه محور ازین رو حائز اهمیت است که شما را در شرایط واقعی کار قرار می دهد.
شاید شما مهارت های فراوانی در زمینه های تخصصی خود داشته باشید اما اعتماد به نفس کافی برای کار در این حو
درس کلاب یک وبسایت آموزشی است که دوره های پروژه محور تولید می کند.کمبود دوره هایی که به دانشجو کمک می کند تا مهارت خود را از طریق یک پروژه واقعی بهبود ببخشد باعث شد تا ایده ایجاد این وبسایت شکل بگیرد.دوره های پروژه محور ازین رو حائز اهمیت است که شما را در شرایط واقعی کار قرار می دهد.
شاید شما مهارت های فراوانی در زمینه های تخصصی خود داشته باشید اما اعتماد به نفس کافی برای کار در این حو
برای این که در همیشه بتوانید از کدهای تخفیف دیجی‌کالا و خیلی از برندهای آشنای دیگر استفاده کنید و از خرید کالا و دریافت خدمات متنوع با تخفیف ویژه لذت ببرید، کافی است در «باشگاه مشتریان دیجی‌کالا» (دیجی‌کلاب) عضو شوید و امتیاز جمع کنید.
عضو شدن و کسب امتیاز در باشگاه مشتریان دیجی‌کالا کار بسیار راحتی است. می‌توانید با همان نام کاربری و رمز عبور حساب کاربری دیجی‌کالای خود در دیجی‌کلاب عضو شوید و با فعالیت‌هایی از جمله خرید، ثبت نظر برای
با سلام عمل امروز مربوط به کوچولوی دوست داشتنی و عزیزمون که از ناهنجاری های مادر زادی رنج می‌برد با ناهنجاری کلاب فوت (دفورمیتی) که هر دو پا ایشون مشکل داشتند با تکنیک الیزاروف درمان شد.
آدرس مطب تهرانسر بلوار اصلی مجتمع سهند طبقه4 واحد 410
تلفنهای تماس 09382624034 و 02144563178
وبسایت Www.baharteb.blog.ir
رفع ارور سوشیال کلاب در fivem
دیدم مشکلات زیادی داخل فایو ام دارید که عمده اون ها سوشیال کلاب هست
یا به سرور فایو ام وصل نمیشه یا صفحه سفید میده
اینجا کاملا ارور هاش رو بر طرف میکنیم
آموزش رفع ارور های سوشیال کلاب در ادامه مطلب
ادامه مطلب
با نزدیک شدن به ایام ماه محرم و برپایی هیئت های عزاداری استفاده از تجهیزاتی از حمله سیستم صوتی ، باند اکتیو، باند پسیو، میکروفون، اکو و سایر وسایل مورد نیاز : صندلی، دوربین، سماور و ... را می توانید براحتی از سایت کلاب رنتر اجاره کنید.
کلاب رنتر پلتفرم اجاره کالا ست و شما با ثبت سفارش و رزرو برای روزهای مورد نظر به آسانی می توانید کالای مورد نظر را در محل مورد نظر تحویل بگیرید.  
دیگه اینجا هم راحت نیستم،اینگار وسط خیابون چهارزانو زده باشم!هرلحظه ممکنه یه خودرو بزنه بهم و بمیرم.ولی مردن قشنگ تره تا خورد شدن غرور.مهرت داره از دلم میره و خودم خوووب میفهمم،نمیتونم بگم چه آسون مهرت رفت،چون آسون نبود،برای من آسون نبود اما برای تو فکر کنم از هرکاری توی دنیا آسون تر و بی اهمیت تر بود،مثل در اوردن جوراب از پات و پرت کردنش یه جایی که مهم نیست کجاس.همون روزی که میوت نوتیفیکیشن ت کردم فهمیدم تموم شدی برام،کی باورش میشه من همون
به تازگی بخش جدید فروش اقساطی در سایت کلاب رنتر راه اندازی شده است.با توجه به نوسان زیاد بازار و قیمت لوازم دیجیتال، لوازم خانگی و سایر محصولات مورد نیاز زندگی روزمره، استقبال خوب و قابل توجهی از این خدمت جدید صورت گرفت و ما را بر آن داشت تا خدمات رسانی این بخش را در قالب وب سایت جدید قسطی کلاب ادامه دهیم.شما عزیزان علاوه بر خرید اقساطی وسایل مورد نیازخود می توانید در صورت تمایل به سرمایه گذاری در تامین کالای قسطی کلاب سرمایه گذاری هوشمند و

ترکیب و استراتژی، مهم یا بی اهمیت؟!طبق بررسی های انجام شده سوال و مشکلی که اکثر کلاب های جدید دارند این است که چطوری ما ببریم؟!چرا همش مساوی میشیم؟!چرا با اینکه بازیکنمان قویترند میبازیم؟!جواب تمامی سوال ها اینجاست اهمیت ترکیب و استراتژی...بازی کلابی هر چند در اوایل راه است ولی از برنامه نویسی هوشمندی برای طراحی آن استفاده شده است.ترکیب و استراتژی بسیار بر نتیجه بازی شما تاثیرگذار است. برای مثال اگر ترکیبی تدافعی داشته باشید مسلما کمتر گل
در باشگاه مشتریان، کاربران با کاربرد از درخت سرو های مختلف اسنپ، جوایز و تقلیل های ویژه ای اخذ می کنند. درحال حاضر، این قابلیت بخاطر کاربران دارای سیستم عامل اندروید فعال شده است و برای کاربرد از آن، باید آخرین نسخه ی اپلیکیشن اسنپ را انتصاب کنید. درون اسنپ کلاب، کاربران با هربار استعمال از سرویس های التماس خودرو و بیع شارژ و بسته ی اینترنت امتیاز کسب خواهند کرد و براساس این امتیازها، داخل درخت سرو های مختلف این اپلیکیشن تقلیل های متنوعی ش
اصلا اونجا شاید یه جایی خیلی فراتر و بهتر از اینجا باشه!
ی جایی آروم و پرِ حس خوب..
نمیدونم نمیدونم موندم بین انتقالی ب دیار مرکز!
یا موندن تو همین شهر..
برم ؟
نرم؟
هروقت شرایط سخت میشه تصمیم ب رفتن میگیرم
میدونم اونجا شاید مثل اینجا شهر غریب باشه 
اما شاید
نمیدونم کاش نمیرفتم تو دل مسولیت
اونجوری دل کندن از اینجا  شاید واسم آسون بود
آسون..
الان تو نیازمند ترین حالت ممکن به یک تیلر دردن (تو فیلم فایت کلاب) هستم،
که اسلحشو بگیره رو سرم و تهدیدم کنه : یا تا هفته دیگه میری دنباله آرزوهات یا میام یه گلوله تو اون مخ بی‌ارزشت خالی میکنم
#لعنت_به تنبلی
#لعنت_به_تلاش نکردن
#لعنت_به_بی‌نظمی_و_بی‌برنامه‌گی
#لعنت_به_بهونه‌ها
#لعنت_به خستگی
#به_سلامتیه_شکست‌هام
یکی از هزاران مشکلاتم با افسردگی این است که آدم نمی‌تواند بفهمد صرفا کرخت است یا واقعا خسته است و نیاز به خواب دارد! من عادت ندارم که روزها بخوابم. و اگر راستش را بخواهید این کار را بیهوده می‌پندارم. البته بماند که واقعا از حس و حال بعد از بیدار شدنش بیزارم. دو روز گذشته جمعا چیزی حدود 4 ساعت در روز خوابیدم و هنوزم نمی‌دانم از افسردگی‌ست یا واقعا خسته‌ام و بدنم نیاز به استراحت دارد.
این روزها به شدت بی‌انگیزه، بی‌برنامه و کرختم. گاهی خسته م
ژورنال کلاب یکی از روش های کلاسیک آموزش پزشکی است که قدمت آن به سال های45-1835 بر می گردد و بیش از 100  سال سابقه دارد. اولین بنیانگذار ژورنال کلاب، جراحی انگلیسی به نام  James Paget بود که مطالعه دسته جمعی  ژورنال ها را با گروه کوچکی در سال های 1835 تا 1845 دراتاق کوچکی در نزدیکی بیمارستان بارتلمیو لندن شروع کرد.
برگزاری ژورنال کلاب به روش حل مسأله نیز اولین بار توسط جورابچی معرفی گردید. در حال حاضر به دلیل قابلیت انعطاف و تطابق این روش با بسیاری از اهداف
ساندویچ کلاب
8. کلم بروکلی رب با لیمو ریکوتا حرارت 2 قاشق غذاخوری روغن زیتون و 1 گل میخک سیر را در یک ظرف غذاخوری بزرگ بر روی حرارت بالا قرار دهید. اضافه کردن 3 فنجان کلم بروکلی رب، سالاد با نمک و طبخ، هم زدن، تا زمانی که منجمد و ملایم، 4 دقیقه. بگذارید خنک شود، سپس ریز ریز شوید. مخلوط 1/2 فنجان ریکوتا با آفتاب 1/2 لیمو و 1/4 قاشق چایخوری نمک کوشر؛ گسترش 1 برش نان ایتالیایی. بالا با رد بروکلی و یک تکه نان دیگر.

9. کلاب گوشت با پنیر ورقه ای : گوجه فرنگی و مو
رستوران لارا بالیکوی
یکی از بهترین رستوران های موجود در آنتالیا رستوران لارا بالیکوی می باشد.رستوران لارا بالیکوی رستورانی است که به علت داشتن بهترین غذاهای دریایی بسیار معروف می باشد.با توجه به این موضوع که رستوران لارا بالیکوی در میان مردم بسیار محبوب شد شعبه دوم آن نیز افتتاح شد که محل قرارگیری آن در محدوده ای می باشد که دارای منظره ی بسیار زیبایی است.طراحی دو رستوران لارا بالیکوی به سبک مدرن می باشد که تراس زیبایی نیز دارد.از منوهای وی
پاچنبری یا کلاب فوت شرایطی است که در آن یک کف پا یا هر دو کف پاهای نوزاد به نظر میرسد که در داخل مچ پا چرخیده است.پا به سمت پایین و به داخل و کف پاها رو به روی یکدیگر هستند. با توجه به مؤسسات ملی بهداشت (NIH)، فقط بیش از 1 نفر در هر 1000 نوزاد مبتلا به پاچنبری هستند.

یک فرد مبتلا به پاچنبری ممکن است با محدودیت هایی در تحرک مواجه باشد ولی بعد از درمان این مشکل رفع خواهد شد ؛ در این بخش از سلامت نمناک به معرفی علل و عوامل موثر در پاچنبری و دروش های درمان
بنام الله
عیدی برای شما
 *بازی تخته سیاه ریاضی*
جمع و تفریق
از آسون تا سخت
✅کاری دیگر از گروه برنامه نویسی وردا
*امداد رایانه تراکمه*
ایران. فارس. لامرد. تراکمه سفلی. قلعه ملاء.
بازی اندروید  تخته سیاه ریاضیدارای امکانات:درباره ماتنظیماتشروع بازیامتیازات

دریافت بازی تخته سیاه ریاضی (اندروید)
آمورش ماکارونی ساده و خوشمزه:
قبل از هر چیز باید بگم که من در زمینه آشپزی تجربه کافی ندارم.برای همین توی این دوران قرنطینه فکر کردم که بهترین کار میتونه یکم پیشرفت توی درست کردن غذاهای باب و اولیه باشه.پس قبل از اینکه بخوام سراغ خوراک های سخت و دسر های فوق زیبا و خوشمزه برم،سعی کردم با غذاهای اصلی و آسون شروع کنم.با فاکتور گرفتن تجربه های آشپزی که قبلا داشتم.میخوام گزارش غذاهایی که از امروز به بعد رو یاد میگیرم اینجا بنویسم.خب،پس بریم سر وقت
سلام دوستان
بعضا توی پست ها یا کامنت هایی که اخیرا دیدم واسه حل مشکل ازدواج مخصوصا واسه خانوم ها پیشنهاد چله گرفتن داده شده، مثلا چله یس یا امثالهم، میخواستم یه چیزی رو بگم البته اعتقاد داشتن به صحتش خیلی مهمه، گاها بعضی ها اصولا باوری ممکنه نداشته باشن و همه چیز رو در زندگی در گرو سعی و تلاش صرف خود شخص بدونن که کاری با این دسته نداریم، البته درسته که آدم واسه زندگیش و هدفش که ازدواج هم یکی از اوناست باید خودش هم در حد توانش تلاش کنه واسه بهب
این هم از اولین ترجمه سایت. تصمیم گرفتم که کتاب فرشته مکانیکی از کاساندرا کلر که نویسنده ابزار فانی the mortal instruments هست رو ترجمه کنم. چون شنیده بودم که سری بالا در حال ترجمه شده هست تصمیم گرفتم این سری رو انتخاب کنم که قبل از ابزار فانی اتفاق افتاده و به اون مربوطه و شخصیت هایی مثل مگنوس بین میان توش رو ترجمه کنم
با اینکه the mortal instruments خیلی معروفه ولی هیچ چیز توی دنیای سایه جای این سری رو نمیگیره به خاطر دو شخصیت پسر اصلیش که هزاران بار شما رو خواه
متن و ترجمه آهنگ
Tamam, tamam
حله حله
Vor der Tür stehen rund tausend Mann
تقریبا یه هزار نفر جلوی در وایستادن
Bit*h, es gibt keinen Kuss auf die Hand
آهای دختر ، حق نداری دست منو ببوسی
Nur Fotos plus Autogramm
فقط می تونی عکس بندازی و امضا بگیری
Easy easy tamam tamam
آسون آسون ، حله حله
Immer rufen die Kunden mich an
مشتریام مدام بهم زنگ میزنن
Und sie bringen mich um den Verstand
و اعصابم رو بهم میریزن
Heute schneit es einhundert Gramm
امروز سر جمع صد گرم برف باریده
No sıkıntı, tamam, tamam
اشکالی نداره ، حله حله
Mhh, popp’ eine Molly
یه اکستازی بنداز بالا
Mhh, rock, r
این هم از اولین ترجمه سایت. تصمیم گرفتم که کتاب فرشته مکانیکی از کاساندرا کلر که نویسنده ابزار فانی the mortal instruments هست رو ترجمه کنم. چون شنیده بودم که سری بالا در حال ترجمه شده هست تصمیم گرفتم این سری رو انتخاب کنم که قبل از ابزار فانی اتفاق افتاده و به اون مربوطه و شخصیت هایی مثل مگنوس بین میان توش رو ترجمه کنم
با اینکه the mortal instruments خیلی معروفه ولی هیچ چیز توی دنیای سایه جای این سری رو نمیگیره به خاطر دو شخصیت پسر اصلیش که هزاران بار شما رو خواه
شب قبل کنکور ساعت ۱۱ شب خوابیدم از استرس ۲ بیدار شدم. از ۲:۳۰ . از روز قبل کنکور یعنی چهارشنبه در حال دور کردن درس ها بودم تا ۱۰:۳۰ شب. باز از ۲:۳۰ شروع کردم تا ۵:۳۰ که تمام درس هام یک دور شد. صبح زود رفتم دانشگاه وقت کردم یه دور دیگه درس بالینی رو بخونم.
ساعت ۷ رفتم تو حوزه. ساعت ۸ که کنکور شروع شد. آمارش آسون بود. علم النفسش هم همینطور ولی بقیه درس هاش نصفش آسون بود نصفش خیلی سخت. کرک و پرم ریخت واقعا. اعصابم خورد شده بود. موقعی که میخواستم زبان رو بز
اگر لکنتتان را کنترل نکنید ، لکنت شما را کنترل خواهد کرد | دُروان
لکنت شبیه کوه یخی هست که بیشتر اون ، زیر سطح آب قرار داره .
بهرحال ما نیاز داریم که یاد بگیریم با وجود لکنت ، موفق زندگی کنیم .
فرد دارای لکنت ، ابتدا نیاز به یک برنامه ی فشرده داره
که تغییرات سریعی رو ایجاد کنه !! و بعد شرایطی برای تثبیت و برنامه ای
ادامه دار . .
سه هدف اصلی برای درمان :
۱ - کاهش ترس   ۲ - تغییر الگوی لکنت   ۳ - پیگیری یک برنامه ی درمانی مداوم
مهمترین اساس و پایه درمان
ادامه دار . .
سه هدف اصلی برای درمان :
به نام خداسلام دوستان عزیز آیا شما می خواین برنامه نویسی یاد بگیرید؟ یا میخواین یه انیمیشن بسازید؟ ⏳و یا شاید میخواین یه بازی ساده و جالب درست کنین؟ و یا حتی، یک قطعه ی جالب موسیقی بسازید؟ و شایدم بخواین نقاشی کنید و با تصاویر خودتون یه فیلم داستانی خوب درست کنید؟! و حتما هم دوست دارید که کارهای خودتون رو به دیگران نشون بدید و طرفدارایی رو برای خودتون جمع کنید. یه خبر خوب براتون داریم!ما قراره همه ی این کارها رو با یه روش خیلی آسون و جذاب بهت
زیگ زاگ دنیا
دانلود آهنگ جدید زیگ زاگ به نام دنیا
Download New Music ZigZaag - Donya
خودتم میبینی قد من هیشکی دوست نداره نمیتونم ببینم کسی رو تو دست بگذارهبیخیال همه آدمها ببین خودمونو عشقه حتی یه گوشه کوچیک دلت یه پاتوق دنجهدنیا دنیا دنیارو به پات میریزم آسون به دلم نشستی شدی همه چیزمدلم میخواد بریم یه جایی کسی نباشه ما دوتاییهی تورو نگات کنم تو شاهکار خداییدنیا دنیا دنیارو به پات میریزم آسون به دلم نشستی شدی همه چیزمدلم میخواد بریم یه جایی کسی نباش
زیگ زاگ دنیا
خودتم میبینی قد من هیشکی دوست نداره نمیتونم ببینم کسی رو تو دست بگذارهبیخیال همه آدمها ببین خودمونو عشقه حتی یه گوشه کوچیک دلت یه پاتوق دنجهدنیا دنیا دنیارو به پات میریزم آسون به دلم نشستی شدی همه چیزمدلم میخواد بریم یه جایی کسی نباشه ما دوتاییهی تورو نگات کنم تو شاهکار خداییدنیا دنیا دنیارو به پات میریزم آسون به دلم نشستی شدی همه چیزمدلم میخواد بریم یه جایی کسی نباش
زیگ زاگ دنیا

زیگ زاگ دنیا
خودتم میبینی قد من هیشکی دوست نداره نمیتونم ببینم کسی رو تو دست بگذارهبیخیال همه آدمها ببین خودمونو عشقه حتی یه گوشه کوچیک دلت یه پاتوق دنجهدنیا دنیا دنیارو به پات میریزم آسون به دلم نشستی شدی همه چیزمدلم میخواد بریم یه جایی کسی نباشه ما دوتاییهی تورو نگات کنم تو شاهکار خداییدنیا دنیا دنیارو به پات میریزم آسون به دلم نشستی شدی همه چیزمدلم میخواد بریم یه جایی کسی نبا
دانلود آهنگ دنیا دنیا دنیارو به پات میریزم زیگ زاگ
دانلود آهنگ جدید زیگ زاگ به نام دنیا
Download New Music ZigZaag – Donya

متن آهنگ دنیا زیگ زاگ
خودتم میبینی قد من هیشکی دوست نداره نمیتونم ببینم کسی رو تو دست بگذارهبیخیال همه آدمها ببین خودمونو عشقه حتی یه گوشه کوچیک دلت یه پاتوق دنجهدنیا دنیا دنیارو به پات میریزم آسون به دلم نشستی شدی همه چیزمدلم میخواد بریم یه جایی کسی نباشه ما دوتاییهی تورو نگات کنم تو شاهکار خداییدنیا دنیا دنیارو به پات میریزم
دانلود آهنگ دنیا دنیا دنیارو به پات میریزم زیگ زاگ
دانلود آهنگ جدید زیگ زاگ به نام دنیا
Download New Music ZigZaag – Donya

متن آهنگ دنیا زیگ زاگ
خودتم میبینی قد من هیشکی دوست نداره نمیتونم ببینم کسی رو تو دست بگذارهبیخیال همه آدمها ببین خودمونو عشقه حتی یه گوشه کوچیک دلت یه پاتوق دنجهدنیا دنیا دنیارو به پات میریزم آسون به دلم نشستی شدی همه چیزمدلم میخواد بریم یه جایی کسی نباشه ما دوتاییهی تورو نگات کنم تو شاهکار خداییدنیا دنیا دنیارو به پات میریزم
Hi
ساته... بعد از یه مدت نسبتا طولانی اومدم با پست جدید!
اول از همه بگم که این ناتسو ( تابستون ) اتفاقات تقریبا زیادی افتاد و... خب گذشت به هر صورت، یکیش اینکه سر (بایتو) کار نیمه وقت رفتم و کارم هم انیمه ای ترین شغلی بود که میشه تصور کرد. سالنداری رستوران! تازه رستوران فرنگی به قول معروف :) ولی خب نکته منفی این بود که سرعت انیمه دیدنم کاهش پیدا کرد و بر خلاف برنامه ام خیلی از انیمه ها رو وقت نکردم ببینم :( 
ولی خب با توجه به ساعت کاریم ( 5بعدظهر تا 2 شب) ب
سلام به همگی

اومدم تا در اولین گروه فان کلاب تپسی که در حقیقت موسسان این کلاب خواهد بود مشارکت داشته باشم.

تجربه مشابهی در شرکت نوکیا داشتم که فان فکتوری را عضویت داشتم و می خواهم اون تجربیات را بیارم و برای فان کلاب تپسی استفاده کنم

اصل ه  اولی که در این کمپین در روزانه های زندگی م دارم:

در هر جا و کاری ،تفاوتی مثبت ایجاد کن.
Let's go MAD(Make a difference!)

هشتگ مورد استفاده ام:
#MAD@FC

و امتیازتیم م تپسی تلفنی که در بهمن
1397
به رنگ نارنجی راه افتاد
بچه بودیم و جاهل، حساب کتاب نمیکردیم داریم به احساسات هم ضربه میزنیم.الان یه کم بزرگ شدیم و یه کم عاقل، بیشتر حواسمون به خودمون هست که هرکی نیاد سرشو بندازه پایین، همه چی را بهم بریزه و بره.
بعدا که شاید یه کم بزرگ تر بشیم، آسون تر بگیریم و بخندیم به همه این احوال! 
حفظ ایمان آسون نیست.
رندی میخواد
بلا رو تاب آوردن 
خدایا لطفا خودت رو از ما نگیر
باقی سختیها قابل تحمل هستن.
هزار سختی اگر برمن آید آسان است
که دوستی و ارادت هزارچندان است
لطفا ما رو در زمره ی اونها قرار بده که از تو به غیر از تو ندارند تمنا.
بهشت ارزانی اهلش. 
یکوقتی بخشیدن آدمها برام آسون بود. دوستشون داشتم و می بخشیدمشون؛ الان از خودم می پرسم چقدر احتمال تکرار خطا داره و اینکه به چه دلیل ببخشم. کینه آدمها رو نگه نمی دارم. خودشون رو هم...مثلا یکی سه سال پیش واسه من مرده هنوز باهاش حرف میزنم...خستگی و ناامیدی از آدمها یک مرحله از رشد و بلوغ هست.
بنام الله
عیدی برای شما
 *بازی اندروید تخته سیاه ریاضی*
جمع و تفریق
از آسون تا سخت
✅کاری دیگر از گروه برنامه نویسی وردا
*امداد رایانه تراکمه*
ایران. فارس. لامرد. تراکمه سفلی. قلعه ملاء.
بازی اندروید  تخته سیاه ریاضیدارای امکانات:درباره ماتنظیماتشروع بازیامتیازات
فیلمی از بازی:

دریافت بازی تخته سیاه ریاضی (اندروید)
بروز رسانی: 1398/2/14
با سلام خدمت کاربران نواتیم با برنامه جدید و کاربردی خدمت شما هستیم.
با این برنامه میتونید نوتیفیکیشن پیامایی که برا شما ارسال میشه رو ذخیره کنید.
تا وقتی کسی پیامشو پاک کرد شما بفهمید.
این برنامه تمامی پیام های ارسال شده از برنامه را در خود نمایش و ذخیره می کند.
برنامه های کاربردی از جماه تلگرام ، واتساپ، اینستاگرام و...
برای دانلود برنامه روی دانلود کلیک کنید:
دانلود برنامه
خب، امروز بعد از مدت ها روز خوبی بود.
امروز اولین آزمونمون رو ثبت نام کردیم. 10 نوامبر که میشه یکشنبه 19 آبان آزمون داریم. پروسه ی ثبت نام آسون تر از چیزی بود که فکرشو می کردم :)
فکر کنم دیگه لازمه یه برنامه ی درست بچینم چون هر چقدر تنبلی کردم بسه.
خوابم خیلی زیاد شده. تمرکزم هم کم. 
الان حس می کنم انگیزه ی بیشتری برای زندگی کردن دارم!
چقدر زندگی بهتره وقتی آدم هدف داره!
الان حسم مثل اون وقتاست که می خواستم دفاع کنم و هر چی سریع تر ارشد رو تموم کنم!! او
قبل ترها، خیلی بیشتر توی دنیای خودم بودم و کمتر حرف می زدم.
نوشتن برام خیلی راحت تر بود تا رو به رو صحبت کردن و دلیلشم این بود که می خواستم اونچه در ذهن دارم رو منتقل کنم.
شاید برای یک نامه چند خطی، چند ساعت وقت می ذاشتم، یا برای یه پست توی وبلاگ شخصی. اما آخرش می شد همون چیزی که توی ذهنم بود. دست کم این بود که بارها بهش فکر کرده بودم تا اونچه دقیقا توی ذهنم هست رو بنویسم.
یکی از باحالی های زندگی این بود که جای نوشتن یه متن، چندتا کلمه پیدا کنی و گف
مربای آلبالو طرز تهیه آن و خاصیت درمانی آلبالو
مربای آلبالو طرز تهیه آن و نکات کلیدی,طرز تهیه مربای آلبالو ,مواد لازم برای مربای آلبالو ,خاصیت آلبالو و مزایای خوردن ,عسل و مربای آلبالو ,فصل آلبالو و طرز پخت مربای این میوه,جدیدترین روش تهیه مربای آلبالو در سال ۹۵
مرباها از اجزای جدا نشدنی سفره های صبحونه و گاها عصرونه هستن. خوبیشون هم در تنوعشونه و اینکه متناسب با میوه های هر فصل میشه مربای همون ها رو تهیه کرد. از خوشمزه ترین و عالی ترین مرباها
علیرضا،

تو اگه واقعنی داری وبلاگ منو میخونی،
باید بدونی که من حرفم اینه: مهاجرت آسون نیست.

برای تو که میخوای زندگی و همه چیت رو بفروشی و بیای، راه برگشتی نیست.

اگه بیای اینجا و شکست بخوری یا اینجا بهت نسازه چی؟!

بعدم من هیچی از زندگی تو نمیدونم پسر.

چطور میتونم کمکت کنم؟!!
یه وقتایی، یه چیزی توت، هی می‌گه که همه چی خرابه و تو بهش بی‌توجهی می‌کنی. بیشتر بی‌توجهی می‌کنی، بیشتر می‌گه؛ بیشتر می‌گه، بیشتر بی‌توجهی می‌کنی و نتیجه‌ی اون چی می‌شه؟ سیستم زندگیت اختلال‌های جدی و زیادی بهش وارد می‌شه.
شاید این حرف از منطق خاصی پیروی نکنه، یا شاید هم من منطقش رو نمی‌دونم، ولی خب تجربه‌ت نشون داده که به حسای واقعیت باید اعتماد کنی. :)
پیشنهادهایی برای مدیر طرح و برنامه در شبکه های تلویزیونی
جستجوی نام برنامه پیشنهاد شده در فضای مجازی و بررسی سایتها و مطالب مرتبط
اخذ دامین مرتبط
ثبت نام برنامه در شبکه های اجتماعی بدلیل احتمال برند شدن برنامه و نیز جلوگیری از سوء استفاده
تعیین هشتگ مناسب برای برنامه
پیگیری پیوست فضای مجازی برای برنامه
دو قسمت کردن جلسه طرح و برنامه در جلسه اول کلیات و قالب که منجر به صدور مجوز شود و جلسه دوم به محتوا
دلم میخاد پیش از هرچیزی خودم،خودم رو پیدا کنم....هدف زندگی م رو پیدا کنم.براش تلاش کنم و از این زندگی بلاتکلیف دربیام.خوب دیشب خیلی فکر کردم که حیف وقت و زندگی منه.حالا که این همه تلاش کردم تا به اینجا برسم حیفمه واقعا که همه چیزو رها کنم که از دست بدم همه چیزو وقتی به چند قدمی رسیدم! سال دیگه این موقع ها باید استارت بزنم و بخونم برای دستیاری.باید از الان محکم قدم بردارم :) من روزای زیادی پیش رو دارم و هدف های دست یافتنی زیاد تری! 
یکی یود میگفت خو
سلام من چند شغل را دوست دارم مثلا خانندگی یا یک موزیسین یا یک نقاش یا یک برنامه نویس آره برنامه نویس .برنامه نویسی چیست سوال خوبیست برنامه نویسی یک جور کد هست توی برنامه نویسی کد نویسی می کنند. وقتی کد نویسی می کنند هی کد می نویسند هی کد می نویسند تا یک برنامه بوجود می آید که اون موقع دیگه یک برنامه ی کامپیوتری هست. اگر شما دوست داشتید کد نویسی کنید مخصوص برای کودکان برنامه ی اسکرچ بهترین گزینه است.
دوستان کسی میدونه راحت ترین،آسون ترین و کم هزینه ترین راه مهاجرت از ایران چیه؟
هرچی دارم فکر میکنم به آینده ای که هیچ معلوم نیست به کجا میرسه
هرچی میخوام خودمو قانع کنم به مملکتم خدمت کنم:)
هرچی میخوام مثبت بیاندیشم
هیچ _روزنه_ امیدی_ نیست
فقط باید رفت...
فیلم فایت کلاب به کارگردانی دیوید فینچر از جمله فیلم های روانشناختی است که بسیاری از سکانس های آن دارای لایه های عمیق و زیرین است و حقایقی داردکه به بیان یکی از آن ها میپردازیمشخصیت اصلی فیلم (ادوارد نورتون)دارای اختلال روانی تجزیه هویت است....
ادامه مطلب
یه وقتایی نمیشه گفت "بگذریم"
از بعضی آدمها ... از بعضی خاطره ها
از بعضی دوست داشتن ها
نمیشه آسون گذشت ...
نمیشه روزت رو بی " یادش بخیر" شب کنی، نمیشه از کوچه ای بگذری صدای قدماش، صدای حرف زدناش نپیچه تو پسکوچه های دلتنگیت
نمیشه بی خیال شد ... نمیشه گذشت ... !

چرا تا صبح بیداری هر شب !!! این چه مدلیه؟
اعصابشون داغون میشه از این مدل

به نام خداسلام دوستان عزیز آیا شما می خواین برنامه نویسی یاد بگیرید؟ یا میخواین یه انیمیشن بسازید؟ ⏳و یا شاید میخواین یه بازی ساده و جالب درست کنین؟ و یا حتی، یک قطعه ی جالب موسیقی بسازید؟ حتی بعضی از شماها ممکنه بخواین جذابیت درسایی مثل ریاضی و... رو برای خودتون و دیگران زیادتر کنید.و شایدم بخواین نقاشی کنید و با تصاویری که دارید یه فیلم داستانی خوب درست کنید؟! و حتما هم دوست دارید که کارهاتون رو به دیگران نشون بدید و طرفدارایی رو برای خودت
چقدر آسون از دردهای دیگران
حرف می زد...
چه راحت مامان و بابا میگفت
پیشِ کسی که هیچکدومو نداشت....
چه بی تفاوت بود به غم های نزدیکانش...
وچقدر ناراحت بود
که شادی های خودش کم شده...بقیه به درررک.
آدم ها گاهی چه بی رحمانه بدجنس میشوند
چه بی رحمانه مهربانی را به خاک میسپارند
#کاش هرچه برای خود میپسندیم
برای دیگران نیز ;همان.
#دنیای_بی_وفا
#رنگی _رنگی های_ بی رنگ
#تظاهر به _خوب بودن
#سلام_ بر _حسین_علیه السلام
برنامه ای بعنوان نمونه  که برای یک خانواده اسلامی ایرانی طراحی شده شامل : 
برنامه بلند مدت ( ۲۰ ساله)، 
میان مدت (۵ ساله)،
 کوتاه مدت (سالانه)، 
برنامه هفتگی،
شاخصهای ارزیابی
چشم انداز ، بیانیه ماموریت، منشور اخلاقی، راهبردها و ...
بزرگترین توانایی انسانها قابل اِعتماد بودنه .آدم بدی هم میخوای باشی ، یه آدم بدِ قابل اِعتماد باش . خیلی سخت میتونی اِعتماد یه نفر نسبت به خودت جلب کنی و خیلی آسون میتونی اِعتماد رو از دست بدی . به هیچ دوست داشتنی اِعتماد نَکن .
ادامه دار . .
سه هدف اصلی برای درمان :
تعطیلی برنامه «فرمول یک» تکذیب شد،شریعت پناهی مدیر گروه اجتماعی شبکه یک: برنامه «فرمول یک» این هفته تکرار قسمت‌های گذشته و هفته آینده دو یا سه برنامه زنده خواهد داشتگروه تهیه «فرمول یک» همان ابتدای پخش نیز اعلام کرده بودند که تا اول بهمن ماه برنامه خواهند داشت«فرمول یک» نیمه دوم اسفند ماه با ویژه‌برنامه‌های نوروزی آماده پخش می‌شودگفتنی است اخباری منتشر شده مبنی بر اینکه به دلیل انتقادهای علی ضیا، برنامه «فرمول یک» تعطیل شده است
شما اهل برنامه ریزی هستین؟!
مثلا برای رسیدن به اهدافتون یا انجام کارهاتون برنامه ریزی میکنین؟!
آیا دفتر برنامه ریزی دارین؟
که مثلا اهدف سالیانه و ماهانه و روزانه رو بنویسین؟
چقدر به برنامه تون عمل می کنین؟؟
تاثیری تو موفقیتتون داشته؟!
.
این عکسی که براتون میذارم ، عکس دفتر برنامه ریزیه! 
عکس رو خودم گرفتم...
علم جویان عزیز؛؛؛
pdfتمامی کتاب های برترین زبان های برنامه نویسی و وب نویسی درقسمت ((هک و نفوذ+برنامه نویسی)) از قبل قرار داده شده و میتوانید استفاده کنید
لازمه یادگیری برنامه نویسی یا کتاب های آموزشی 
حداقل تسلط داشتن به یکی از زبان ها مخصوصا جاوا که زبان برنامه نویسی مادر هست.
بسم الله مهربون :)
امتحان غدد خیلی آسون تر از چیزی بود که تصور میکردم، به خاطر همین هممممه ی غرهایی که زدم رو پس میگیرم =))))) الان میخوام به خاطر فارمای تشریحی غر بزنم ^.^
دیشب همش منتظر بودم بیاد روز دختر رو بهم تبریک بگه که نیومد! به خودم گفتم خب شاید فردا میگه، صبح که بیدار شدم پیام هامو چک کردم بازم خبری از تبریک نبود، ناراحت شدم :(
یعنی عالم و آدم تبریک بگن، اونی که باید تبریک بگه و نگه، هیچ فایده ای نداره -__-
+ الهی که بخواین و بشه *_*

-زندگی هیچوقت قرار نبود آسون بگیره!!و قرار نیست ماهم زود تسلیم بشیم.
اوه سهون,پارک چانیول چه کسی قراره نجات دهنده واقعی باشه؟اون قلب به تصرف کی در میاد؟                       قلبی آکنده از حسی به نام عشق.
بازی که شروع کرده بود فعلا قرار نبود پایانی داشته باشه❕
...Coming soon
قدم اول تهذیب
شما عالم دیگری هم دارید ،معادوقیامتی نیزبرای شماهست (مثل
موجودات که عودورجعت ندارند،نمی باشید) چراعبرت نمی گیرید؟چرابیدارنمی
شوید؟چرااینقدرآسوده به غیبت وبدگویی نسبت به براردران مسلمان خودمی
پردازید،ویااستماع می کنید؟هیچ میدانیداین زبانی که برای غیبت درازمی شوددرقیامت
زیرپای دیگران کوبیده می شود؟آیاخبرداریدکه الغیبه ادام کلاب النارهیچ فکرکرده
ایدکه این اختلافات ،عداوتها،حسدها ،بدبینیها ،خودخواهیها وغروروتکبرچ
آخرالزمان، خییییلی شدت سختی زیاد میشه، گاهی دچار شدیم، اما چون هنوز باور نداریم، خودمون رو در جایی ورای واقعیت موجود می بینیم

هنوز شاید انکار می کنیم، که گناه زیاد شده .. چون گناه رو برامون آسون کردن، و زشتی گناه رو هم از بین بردن .. در این وضعیت گناه رو تشخیص می تونیم بدیم آیا؟؟؟؟!!!! آیا درک درستی و شناخت درستی از وضعیت موجود خواهیم داشت؟؟!! 
انسان امروز، بدون مِی، مَست مَسته ..
دانلود برنامه اینستا دانلودر از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
نصب برنامه اندروید
دانلودرایگان جدیدترین نسخه برنامه اینستا دانلودر Insta Downloader با هدف اندروید بهترین برنامه با هدف دانلود تصاویر و ویدیو های. Video Downloader for Instagram یک برنامه سریع و سلامت با منظور دانلود عکس ها و فیلم های اینستاگرام می با منظور استفاده از این نرم افزار نیازی با رسید با .
ادامه مطلب
ژانر : جنایی , درام , هیجان انگیزسال انتشار : 2019امتیاز IMDB : 9.0محصول : Canada , USAکارگردان : Todd Phillipsستارگان : Frances Conroy , Joaquin Phoenix , Robert De Niro , Zazie Beetzکیفیت : HD Cam
خلاصه داستان : این فیلم داستان آرتور فلک را روایت می‌کند که دلقک یک سیرک و یک کمدین شکست خورده است و اتفاقاتی باعت می‌شود که او تبدیل به آدمی بی‌رحم و ترسناک شود،
دانلود فیلم جوکر با لینک مستقیم و کیفیت عالی از رسانه کلاب فیلم
دانلود با کیفیت HD Cam : این نسخه دارای کیفیت صدا و تصویر مناسبی نیست
نسخه
برای اینکه بتونید یه برنامه نویس خوب بشید نیاز به استاد ندارید فقط گوگل و کمی صبر و حوصله نیاز دارید بعدش شما بهترین برنامه نویس می شوید.
البته کمی هم زبان باید بلد باشید.
توانایی حل مسئله بزرگترین کمکیه برنامه نویسی با شما می کنه

یاد بگیریم آسون بگیریم و از زندگی لـــذّت ببریم ‌؛خودتون رو رها کنید و به اشتباهاتتون بخندید ،زندگی ارزش غصه خوردن برای اشتباهات گذشته رو نداره.به ی لبخند ، ی بوسه ، ی نگاه از روی عشق ایمان داشته باشید.

شاد باشید و خوشبخت ....

برنامه ی بعدی شرکت G.M.P به نام بدن سازی در خانه است لطفا با دانلود کردن برنامه ما را حمایت کنید و اگر نظر درباره برنامه ی ما داشتید به ما بدهید و اگر پیشنهادی برای ساخت برنامه ای که شما دوست دارید را ما برای شما می سازیم فقط کافی به یکی از راه های ارتباط باما سر بزنید هم می توانید از اینجا به ما پیام بدید و هم در قسمت ارتباط با ما در خود برنامه ممنون می شیم که ما را حمایت کنید باتشکر    G.M.P
پیشنهادهایی برای مدیر طرح و برنامه در شبکه های رادیویی یا تلویزیونی :
جستجوی نام برنامه پیشنهاد شده در فضای مجازی و بررسی سایت‌ها و مطالب مرتبط
اخذ دامین مرتبط
ایجاد کانال به نام طرح ارائه شده در شبکههای اجتماعی به دو دلیل یکی احتمال برند شدن برنامه و دیگری جلوگیری از سوء استفاده
تعیین هشتگ مناسب برای برنامه
پیگیری پیوست فضای مجازی برای برنامه
دو قسمت کردن جلسه طرح و برنامه در جلسه اول کلیات و قالب که منجر به صدور مجوز شود و جلسه دوم به مح
نظافت منزل در غرب تهران توسط خانم جوان
کی فکرش رو میکرد یه روز با استفاده از اینترنت بتونی برای خونت نظافتچی بگیری؟
واقعا خیلی کارها آسون شده . با یک تلفن نظافت منزل خودتون را به وسواسی ها بسپارید.
نظافت منزل توسط وسواسی ها با قیمتی مقطوع و کیفیتی بالا صورت میگیرد.
برای اطلاعات بیشتر به سابت وسواسی ها بروید
معرفی زبان برنامه نویسی سی شارپ –  C Sharp یا C#
زبان برنامه نویسی سی شارپ (زبان برنامه نویسی C# یا C Sharp) یک زبان برنامه نویسی چند شیوه ای است که شامل اصول وابستگی زیاد به نوع (Strong Typing)، دستوری، اعلانی، تابعی، جنریک یا جامع، شی گرا (مبتنی بر کلاس) و مبتنی بر کامپوننت است. زبان برنامه نویسی سی شارپ توسط شرکت مایکروسافت در پروژه .NET توسعه یافت و بعدها توسط استانداردهای Ecma و ISO به عنوان یک زبان برنامه نویسی استاندارد مورد تایید قرار گرفت. سی شارپ یکی از
یادمه تو سالای هفتاد کنکور اینقدر سخت بود که غش و ضعفی و افت فشار خون  زیاد بود به طوری که پزشک و پرستار واورژانس تو مراکز امتحان آماده بودن ولی الان کنکور راحت شده ولی بازم یه عده استرس دارن با خودم میگم اگه اینایی که الان کنکوری هستند اون زمان بودن چیکار میکردن؟
هوم؟

++ بعدا نوشت :عاقا کنکوری ها اعتراض کردن که نخیر کنکور سخته . عاقا ما شکر خوردیم کنکور آسون نشده خوبه .
اجرای برنامه Quantum ESPRESSO با 14 هسته و 28 گیگا بایت حافظه بر روی 5 نود
اجرای برنامه OpenFoam با 24 هسته و 5 گیگا بایت حافظه بر روی 4  نود

عکس‌ها، اسم پروسس‌های برنامه مرتبط را نشان می‌دهند‌. به عنوان مثال، نام پروسس برنامه کوانتوم اسپرسو، pw.x است و عکس تعداد پروسس‌های این برنامه روی هر نود را نشان می‌دهد.
نود compute-0-0 با ۳ پروسس
نود compute-0-1 با ۶ پروسس
نود compute-0-2 پروسسی از این برنامه اجرا نمیکند
نود conpute-0-3 با ۳ پروسس
نود compute-0-4 با ۱ پروسس
نود rocks7 با ۱ پروسس

د
اجرای برنامه Quantum ESPRESSO با 14 هسته و 28 گیگا بایت حافظه بر روی 5 نود
اجرای برنامه OpenFoam با 24 هسته و 5 گیگا بایت حافظه بر روی 4  نود

عکس‌ها، اسم پروسس‌های برنامه مرتبط را نشان می‌دهند‌. به عنوان مثال، نام پروسس برنامه کوانتوم اسپرسو، pw.x است و عکس تعداد پروسس‌های این برنامه روی هر نود را نشان می‌دهد.نود compute-0-0 با ۳ پروسسنود compute-0-1 با ۶ پروسسنود compute-0-2 پروسسی از این برنامه اجرا نمیکندنود conpute-0-3 با ۳ پروسسنود compute-0-4 با ۱ پروسسنود rocks7 با ۱ پروسسدر نتی
سلام دوستان با اولین پست میخوام یه پست خیییلی خوب بذارم از بازی محبوب کلش آف کلنز که قراره اکانت هارو هک کنیم اون هم خیییلی سریع و آسون.
مرحله به مرحله پیش بدید تا مطمئن باشید درست انجام میشه.
برای این کار ابتدا به نرم افزار جیمیل بروید و یک نامه جدید درست کنید
در قسمت آدرس گیرنده ایمیل پشتیبانی سوپرسل یا همون ساپورت رو بنویسید که البته سرور های مختلفی داره که سریعترین سرور این هست:
clashofclans.supercell.server1@gmail.com 
در قسمت موضوع هم جیمیل یکی از اکانت ه
اولین مقاله ای که دوباره خوندم مقالهٔ چشم عکاس هست. نوشتهٔ جان سارکوفسکی با ترجمهٔ اسماعیل عباسی که توی حرفه عکاس ۹ چاپ شده و از اینجا میتونین بخرینش.
این مقاله جزو اولین مقاله هایی بود که تو عمرم در مورد عکاسی خوندم! این که بگم چقدر پرت بودم واقعا کمه اصلا نمیدونستم مقاله ای هست نیست کی نوشته در مورد عکاسی که اصلا بهش فکرر نمیکردم نمیدونستم اصلا مقاله چیه. ولی به هر حال با این توصیفات باید بفهمید که به خاطر پایه ی مطالعاتی نه چندان زیادم  بر
اکثرا شنیدیم که می گن فقط غیر ممکن هست که غیرممکنه ، کار نشد نداره ، اگه بخوای می تونی تغییر کنی و خیلی از این جملات امیدوارانه ای که هر کسی چند تاییش رو بلده امّا از اون ور نگاه می کنی می بینی خب اگه همه ما با این همه جملات انگیزشی آشنا هستیم پس چرا اکثر آدما به خواسته ای که می خوان نمی رسن ؟ مگه آدمی اشرف مخلوقات نیست پس چرا انقدر از خودش ضعف نشون می ده و برای تغییر کاری انجام نمی ده ؟
تازگی ها به خودم می گم حالا که تغییر کردن و ترک عادتی که آزار
امروز صبح فردی رو ملاقات کردم که سمت اجرایی داشت
قانون رو به درستیِ کامل اجرا کرده بود با یک خلافکار
دقیقا طبق مقررات با متخلف برخورد کرده بود
(ضمنا آسون ترین و سهل ترین مجازات رو هم در نظر گرفته بود، با متخلف نهایتا قرار بود برخوردی کتبی بشه اون هم شاید!)
اما
احساس گناه می کرد!
چرا باید کسی که قانون رو شکسته راست راست بگرده و با افتخار تعریف کنه
و
اونی که حکم رو اجرا می کنه احساس گناه کنه؟
اجازه بدیم هر کسی هر غلطی می خواد بکنه!
Crack  نرم افزاری 
 کرک فایلی هست که به شما اجازه میده از برنامه ای که در اختیار دارین به طور کامل استفاده کنین. هر شرکتی یا شخصی که برنامه ای رو میسازه و می خواد از راه فروش اون برنامه پول در بیاره معمولاً محدودیت هایی رو در نسخه رایگان برنامه قرار   میده(مثل محدودیت زمانی و ...) که اگه شما بخواین از اون برنامه به طور کامل استفاده کنین باید برای اون برنامه پول بدین تا (مثلاً با استفاده از   شماره سریالی که به شما داده میشه) محدودیت ها رو از روی ا
این پست رو گذاشتم که اختصاصا راجع به پشت کنکورم بنویسم!
میخوام هر روز احساسات و تجاربم رو بیام و توی کامنت های این پست بنویسم!
اگر که کنکوری یا پشت کنکوری ( و یا حتی محصل و دانشجو ) هستید بیاین زیر این پست هر چه دل تنگتون میخواد بنویسید و بیاین به هم دیگر انگیزه بدیم!
باشد که این پست هم خاطره ای برای بعد از قبولی ما باشه و هم انگیزه ای برای سایر بچه های سالهای آینده!
+ لینک این پست رو توی بیو گذاشتم تا دسترسی بهش آسون تر بشه! منتظر حضور گرمتون هستم!
چگونه برنامه نویسی را شروع کنیم؟

چگونه برنامه نویسی را شروع کنیم؟ از کجا باید شروع کنیم و چطور باید برنامه نویسی رو یاد بگیریم؟ این ها سوال هایی هستند که دانشجویان کامپیوتر و یا کسانی که به برنامه نویسی علاقه مند شده اند زیاد از خود میپرسند. ما در این مقاله قصد داریم به زبان ساده به تمام سوال های شما برای شروع برنامه نویسی جواب دهیم.این پست برای کسانی که میخواهند تازه وارد دنیای برنامه نویسی شوند بسیار مفید خواهد بود، بنابراین اگر شما یک ب
دانلود برنامه سایه برای اندروید و دانلود برنامه های نیمه نهایی عصر جدید با لینک مستقیم و دانلود رایگان
دانلود اپلیکشن معرفی شده در عصر جدید و دانلود رایگان برنامه عصر جدید و دانلود برنامه سایه
دانلود برنامه سایه برای اندروید و دانلود رایگان اپلیکشن های برنامه های مختلف و برنامه سایه برای اندروید
زیبا ترین و باحال ترین برنامه های بازار و دانلود رایگان برنامه های کمک به خیریه و دانلود برنامه سایه
دانلود جدید ترین و بهترین و جالب ترین برنام
  پیش نوشت:خطر لو رفتن داستان متری شیش و نیم! (البته دونستن این قسمتی که آشکار میشه لذت دیدن فیلم رو از شما نمیگیره)
  توی فیلم متری شیش و نیم،از یه جایی به بعد خود نوید محمدزاده(خلافکار فیلم) هم میفهمه که اعدامش حتمیه؛ اما نوید گویا اصلا براش اهمیت نداره که میمیره! 
ادامه مطلب
یک برنامه ریزی مناسب برای سفر جذاب
همیشه برای بهترعملکرد کارهایمان داشتن یک برنامه ریزی خوب نتیجه بهتری برایمان دارد هرچه برنامه ریزی مان برای انجام کارها دقیق تر باشد اون نتیجه در نهایت بهتر خواهد بود .این برنامه ریزی نه تنها در کارها بلکه در درس،زندگی و سفرهم بدردمان می خورد.امروز میخواهیم درباره یک برنامه ریزی خوب برای یک سفر خوب صحبت کنیم با ما همراه باشید .
شروع برای یک تحقیق خوب بی نقص
این روزها با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و اینترنت
چگونه برنامه نویسی را شروع کنیم؟ از کجا باید شروع کنیم و چطور باید برنامه نویسی رو یاد بگیریم؟ این ها سوال هایی هستند که دانشجویان کامپیوتر و یا کسانی که به برنامه نویسی علاقه مند شده اند زیاد از خود میپرسند. ما در این مقاله قصد داریم به زبان ساده به تمام سوال های شما برای شروع برنامه نویسی جواب دهیم.این پست برای کسانی که میخواهند تازه وارد دنیای برنامه نویسی شوند بسیار مفید خواهد بود، بنابراین اگر شما یک برنامه نویس هستید و میخواهید حرفه ا
بنظر ِ من ، برنامه ریزی جز اصل های مهم زندگیه،نه اینکه در لحظه ذهن  متوقف بشه به این موضوع که  ،برنامه ریزی فقط برای در س خوندنه ها ،نه...
هر هدف و کاری میتونه برنامه داشته باشه، اصلا باید برای هر روز  برنامه  حتی شده در ذهن ترسیم کرد،اینکه از صبح تا آخر شب چه کارهایی قرار انجام بدیم،داشتن یه پیش زمینه و برنامه باعث میشه   روز مرگی محو  بشه از هر روز ِ زندگی .
خوبیه برنامه میدونید چیه؟برنامه به زندگی هدف میده و هدف هم به زندگی امید و امید هم تل
سی شارپ یک زبان برنامه نویسی سطح بالا و شی گرا هست که توی خیلی از برنامه های حسابداری و بانکداری و... از این زبان برنامه نویسی استفاده میشه امروز هم من در این پست برای شما دوستان پکیج آموزش برنامه نویسی به زبات سی شارپ رو قرار دادم
ادامه مطلب
روز برنامه‌نویسانروز ۲۵۶ام هر سال (معادل عدد ۱۰۰ در مبنای شانزده) مطابق با 22 شهریور و ۱۳ سپتامبر (۱۲ سپتامبر در سال‌های کبیسه) به عنوان روز برنامه‌نویسان نام گرفته‌است. روسیه اولین کشوری بود که این روز را به عنوان روز برنامه‌نویس به رسمیت شناخت و پس از آن کشورهای آلمان، کانادا، چین، کرواسی، فرانسه، گوآتمالا، هند، بلژیک، استرالیا، نیوزیلند، لهستان، اسلوونی، بریتانیا، و ایالات متحده آمریکا نیز این روز را به عنوان روز برنامه‌نویس به رسم
ژانر : اکشن , علمی تخیلی , ماجراجوییسال انتشار : 2019امتیاز IMDB : 6.8محصول : China , USAکارگردان : Tim Millerستارگان : Arnold Schwarzenegger , Edward Furlong , Linda Hamilton , Mackenzie Davisکیفیت : HD Cam
خلاصه داستان : این فیلم ششمین فیلم از سری فیلم‌های نابودگر هست. داستان فیلم دنباله‌ی ترمیناتور روز داوری است و اتفاقات قسمت‌های سوم تا پنجم این مجموعه کاملا نادیده گرفته شده است و…دانلود فیلم Terminator: Dark Fate با لینک مستقیم و کیفیت عالی از رسانه کلاب فیلم
دانلود با کیفیت 1080p و 720p
دانلود با کیف
اسپانسر برنامه برنده باش کیست از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
وقتی اسپانسر برنده باش احساس خطر کرده و وارد عمل می شود
سر این گزارش جزییات کاملی از مسابقه تند باش از مدت پخش برنامه تا اسباب شرکت دراین جوایزش چیست و چطور میتوان از ساخت اپ ساخت کرد؟. حتماً در برنامه‌های مشارکتی با راهنما بود اسپانسر علاوه بر مبلغی که با عنوان سهمبری در امر برنامه سازی با صداوسیما پرداخت می‌کند گاهی.
ادامه مطلب
یک برنامه ریزی مناسب برای سفر جذاب
همیشه برای بهترعملکرد کارهایمان داشتن یک برنامه ریزی خوب نتیجه بهتری برایمان دارد هرچه برنامه ریزی مان برای انجام کارها دقیق تر باشد اون نتیجه در نهایت بهتر خواهد بود .این برنامه ریزی نه تنها در کارها بلکه در درس،زندگی و سفرهم بدردمان می خورد.امروز میخواهیم درباره یک برنامه ریزی خوب برای یک سفر خوب صحبت کنیم با ما همراه باشید .
شروع برای یک تحقیق خوب بی نقص
این روزها با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و اینترنت
دانلود آهنگ دلم باهاته از علیرضا پیشگاه با لینک مستقیم و کیفیت اصلی همراه با متن آهنگ
دانلود آهنگ علیرضا پیشگاه دلم باهاته
دانلود آهنگ علیرضا پیشگاه دلم باهاتهsadam ke in delo be daste to dadam
sadam ke badesh az cheshme to oftadam
baron zad o donare khis shodam ason
ason gara nabod beri besham daghon
dalile zendegi man cheshate boro vali delam hamash bahate
yeki hamishe khise zire baron
yeki shabihe man ke cheshm be rahete
koja beram ke yadetam naoftam mimiram az dorit mage nagoftam
har jaye in shahro beram to hasti
harchi bebinam yadeto mioftam
bache nasho bargard o ashegam bash khaste shodam
az bas ke goftam ey kash dige chetor bayad begam nabod
mesle ye z
یکی از دغدغه های کاربرانی که میخواهند به ویندوز 10 مهاجرت کنند سختی نصب ویندوز 10 است. نصب ویندوز 10 کمی دشوار از نصب نسخه های 7 و 8 ویندوز است . شما میتوانید با نصب برنامه "اموزش نصب ویندوز 10" به راحتی این نسخه از ویندوز را روی سیستم خود نصب کنید .

نام برنامه : اموزش نصب ویندوز 10
نسخه : 1.1
دسته بندی : اموزش
نصب فعال + 200
حجم برنامه : 2 مگابایت
سیستم عامل : اندروید
برای دانلود برنامه اینجا کلیک کنید

خب امروز دفترچه آزمون رو برداشته بودم و داشتم غلطام رو تحلیل میکردم‌و میدونید چی فهمیدم؟
اینکه‌من رسما کوووووووووررررررررررم
یعنی اینقدر شیرین یکی از درسام رو میتونستم صد بزنم سر چندتا کور بازی اومدم رو ۷۸ ،نمی خوااام-_____-
یعنی هفت تا غلط داشتم یکی از یکی مسخره تره ساده ترین سوالارو غلط زده بودم ساده تریناشون و این کفرمو بالا میاره که من به جای اینکه نگران سوالای سخت باشم باید نگران سوالای آسون باشم وات د چی:||||
دریافت

تو فقط بگو محبوبه سلام ، اشک میشم . یا بگو محبوبه هوای بیرون سرده یا گرم . یا مثلا بگو شام چی دوست داری برات درست کنم یا حتی اگه بگی امتحان پاتولوژی چند نمره است . من چرا اینقدر گریه میکنم ؟ اصلا برای چی ؟ آبی آبی آبی مهتابی ، آبی تر از هر آبی . کاش نکات فنی لازم برای ادامه ی مسیر رو به قول صائبی آسونش کنی برام . برای من . حس میکنم تو هستم حتی اگه نباشی . آسون شد ؟ من ناراحت نیستم من فقط دلم تنگ شده . میشه . خواهد شد . تو می خندی و این زیباترین شعر دنیاست
کافه پازار از سال 1385 در زمینه طراحی برنامه های آندروید در قالب کتابخانه ای شروع به فعالیت کرده است.
شما می توانید برنامه دلخواهتان را بدون محدودیت (در قالب کتابخانه ای) و قوانین چهارچوب کشور ایران از ما بخواهید
از مزایای برنامه می توانید از پنل تبلیغاتی نیز برای برنامه خودتان برخوردار شوید تا به کاربرانی که برنامه شما نصب نموده اند آگهی ارسال نمایید

جهت اطاعات بیشتر کلیک کنید

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها